آذر, 1397 بدون نظر دسته‌بندی نشده

ویزای آمریکا

در مطالب قبلی درباره ویزا اروپا و نحوه اخذ ویزا صحبت کردیم در این مطلب میخواهیم درباره ویزای آمریکا صحبت کنیم.

امریکا سرزمین رویاها….

همانطور که میدانیم طبق قانون جدید ایالت متحده امریکا که توسط آقای پریزیدنت ترامپ علیه ایران و چند کشوره نام برده صادر شده مردم و ایران و چند کشور عنوان شده در این قانون نمیتوانند درخواستی برای هیچ گونه ویزایی از ایالت متحده امریکا داشته باشند و حق ورود به کشور امریکا را ندارند.

اما باید گفت که طبق قانوان بین المللی در سازمان ملل هیچ شخصی و هیچ کشوری نمیتواند جلوی افرادی که برای علم و تحصیلات و تحقیقات و … برای ورود به دانشگاهی را بگیرد . بر اساس این قانون در حال حاضر مردم ایران تنها از طریق تحصیلی میتوانند به ویزای امریکا دست بیابند.

گرفتن ویزای امریکا در دو حالت پذیرش با مدرک زبان و بدون مدرک زبان می انجامد.

اگر دانشجویی مدرک زبان آیتلس و یا تافل را داشته باشد میتواند از دانشگاه های کشور امریکا  پذیرش تحصیلی در هر مقطعی که علاقمند است بگیرد و به تحصیل ادامه دهد.

دانشگاه های امریکا در مقطع دکتری با شرط داشتن مدرک زبان و داشتن مقاله آی اس آی به دانشجوهای خوب فاند تحصیلی میدهند و کم هزینه تحصیل و زندگی برای دانشجو در نظر .میگیرند

حالت دوم گرفت ویزا تحصیلی در کشور امریکا بدون مدرک زبان و به صورت مشروط یا کاندیشنال است. در این حالت دانشجو میتواند از دانشگاه مورد علاقه حود پذیرش تحصیلی بگیرد اما مشروط بر اینکه از به دانشگاه اعلام کند در مدت زمان معین شده مدرک زبان را در کشور امریکا و در کالج زبان زیر مجموعه دانشگاه یا هر کالجی که معرفی شده بگیرد و بعد از رائه مدرک به دانشگاه به تحصیل بپردازد که این حالت تنها در کشور امریکا امکان پذیر هست و تنها دانشگاه های امریکا با دانشجوها به حالت کاندیشنال یا مشروط موافقت میکنند.

ویزا اروپا همراه با a2zconcierge

نویسنده : نگار منوچهری

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *